СВ - 2010

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Чет 20.05.10 15:47

YarkO написав:о, знову ті Чорти нічим не задоволені, сморід туво розводять... А ЧХ теж хороші, підтакують!
:D

Я б не узагальнював себе зі всіма Чортами;)

Але справді в мене виникли питання по цьому СВ, і не тому що його комендантом був ОЗОн (я так сподіваюсь жоден член цього куреня не може сказати що в мене якесь викревлене їх сприйняття, на тому ж СВ, якщо була потреба в моїй допомозі чи то з апаратурою чи з якимись змагами, я допомагав), а тому що воно було проведено не зовсім так як мало би бути.

Мої питання тут - це насамперед бажання поспілкуватись з організаторами, поставити запитання, які можливо вони самі собі не ставлять, і не бачать якихось своїх прорахунків, мета цього єдина, щоб вони зробили для себе висновки і в майбутньому провели СВ чи якусь акцію на кращому рівні.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
МзС
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення: 1116
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Natalia » Чет 20.05.10 16:18

Мені ще цікаво було б отримати відповіді на такі моменти:

1. По змагах - для чого роздавалась книжечка, якщо умови змагів всеодно змінювались?????????:
Куховарення:
- чому вже на СВ помінялись правила змагу і всі курені не брали участі у всіх етапах змагу, як було попередньо заанонсовано?
- одним з критеріїв оцінювання була пісня, яку курінь-учасник мав заспівати на одному з прийомів їжі, однак через зміну правил змагу ті курені, які хотіли співати якусь пісню на обід чи сніданок, але зрештою не вийшли у ці етапи - не мали змоги отримати цих балів!!!

Впоряд:
"Виряд: повні пластові однострої, курінний прапор або знамено." - це цитата з книжечки. Чому тоді куреням не просто дозволяли брати пластові палиці, але ще й на СВ виявилось, що за це додаються бали. Багато завдань які отримували команди на перевірці були з пластовими палицями...

Футбол:
"Вік учасників:12-14", однак на СВ виявилось, що якщо команда противник не проти, щоб грав хтось старший, то це не заборонялось. Чи може команда, яка складається з 12-річних юначок і яких виховник зі спокійною душею відправив на змаг, бо з великими і дорослими 16-річними юначками їм там битись не доведеться (усі знають, як відбувається футбол у дівчат:) відмовити тим 16-річним юначкам, які там мило запитують "ви не проти, що ми з вами зіграємо?"

2. Щодо погоди, то тут важко звинувачувати оргкомітет, але те, що коли всі підтабори пакували мокрі речі, мокрих дітей і "парили" собі мозги тим, як вибратись з Полян половина проводу солодко спала - виглядало дуже негарно. Невже не можна було всім куреням або принаймні дівочим запропонувати скинути реманент на ЗІЛ і хоча б таким чином допомогти куреням...?

3. За яким принципом виділяли місця для підтаборів? Чи аналізували скільки людей попередньо зголосилось з того чи іншого куреня?

4. Чим керувались, коли розробляли режим подачі води на СВ? Зокрема в п'ятницю воду подавали лише до вечері, а помити після вечері посуд, чи помитись перед сном можливості не було.

Буду вдячна за відповідь від оргкомітету СВ.
Natalia
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11
Ім'я: Наталія
Прізвище: Оленчин
Курінь: к. УСП ч.9 Одержимі
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Pavu4ok » Чет 20.05.10 23:29

Був проведений опитник курінних одразу після СВ.
Оце справді об'єктивні думки - думки людей, для яких і робився захід ;)

(Далі можете жувати мою фразу як хочете, реагувати на відвертий суб'єктив не буду).

Як нормально може працювати ця тема надалі (з моєї точки зору) - висловлюйтесь аналогічно до того, як висловився Михайло Дяків. Все без зайвих емоцій, чітко. Тоді комендант зможе по мірі напсиання звіту за захід (має повноправних 2 тижні від завершення заходу) включити до звіту відповіді на ваші запитання. таким чином буде і взаємопоміч.

До слова про СВ: весь мій гурток дуже задоволений цим СВ. Зокрема курінний,я кий управляв процесом хто куди йде- констатував, що "Нарешті нормально складена програма без накладок". Може в когось і інша думка, головне щоб її не насаджували дітям "Обурені виховники".

СКОБ!

Роман.
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Pavu4ok
Експерт
Експерт

Повідомлення: 673
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги

UNREAD_POST avokado » П'ят 21.05.10 08:49

запитання поставлені цілком актуальні. мене вони також цікавлять. Особисто в мене залишились позитивні спогади про СВ, але не завдяки проводу СВ, а завдяки духу на підтаборі.
пс: мене цікавить ще - в якому форматі буде проведене закриття СВ і коли?
ппс: небуває пластової акції без провтиків і недопрацювань тим більше такого масштабу, але завжди ці моменти за рахунок різноманітних превентивних заходів можна звести до мінімуму
Ми йдем вперед...
avokado
Новачок
Новачок

Повідомлення: 41
Ім'я: Андрій
Прізвище: Співак
Курінь: Передові

UNREAD_POST Natalia » П'ят 21.05.10 09:33

Pavu4ok написав:Оце справді об'єктивні думки - думки людей, для яких і робився захід ;)

Особливо об'єктивними є думки курінних, які не були на СВ, але змушені були писати опитник)

Pavu4ok написав:Може в когось і інша думка, головне щоб її не насаджували дітям "Обурені виховники".

От з цим абсолютно погоджуюсь і саме тому вважаю, що варто було ще запитати думку зв'язкових чи відповідальних виховників за підтабори, оскільки вони напевно бачили такі моменти (як позитивні, так і негативні), на які не звернуло уваги юнацтво.

Pavu4ok написав:До слова про СВ: весь мій гурток дуже задоволений цим СВ. Зокрема курінний,я кий управляв процесом хто куди йде- констатував, що "Нарешті нормально складена програма без накладок".

Думаю, будь-хто, хто коли небудь мав відношення до складання прогрми на СВ підтвердить, що програма без накладок на СВ - неможлива за такої кількості змагів. І це по одній простій причині - спротивні змаги, в яких неможливо передбачити хто з команд пройде в наступний тур. Тому накладки завжди є і будуть, однак їх максимально змінімізовано!!! Цей рік не виняток - накладки були, але як і завжди все можна було спокійно урегулювати безпосередньо з інструкторами.

І насправді прошу оргкомітет сприймати мої запитання не як обурення, а як ЗАПИТАННЯ. Тому що насправді уявляю, як виглядає каша під назвою "СВ" зсередини і мені справді цікаво, чому в деяких моментах провід приймав те, чи інше рішення. Тож буду насправді вдячна за відповіді, а не за розмови і погрози в кулуарах!!!
Natalia
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11
Ім'я: Наталія
Прізвище: Оленчин
Курінь: к. УСП ч.9 Одержимі

UNREAD_POST Gazon » П'ят 21.05.10 10:22

Час вже втрутитись, якщо вже Наталі хтось погрожує в кулуарах :)
Наталя, скажеш мені, хто =)

Перечитав ваші запитання та дечиї обурення.
Є деякі питання актуальні, деякі - відверто смішні та провокаційні.
Наразі - працюю над завершенням СВ та звітуванням, але постараюсь сьогодні ввечері усім відповісти, хто написав і ще напише.

На термінове питання відповідаю вже:
в якому форматі буде проведене закриття СВ і коли
- закриття та нагородження СВ відбудеться в форматі закриття пластової акції завтра, 22 травня після відкриття Кубка Комтура. Початок - о 9:45 на вул. Черемшини, біля спорткомплексу ЛНУ ім. І. Франка.
Gazon
Новачок
Новачок

Повідомлення: 42
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мисак
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Pavu4ok » П'ят 21.05.10 12:08

Natalia написав:
Pavu4ok написав:Оце справді об'єктивні думки - думки людей, для яких і робився захід ;)

Особливо об'єктивними є думки курінних, які не були на СВ, але змушені були писати опитник)

Наталя, Басарабки перепишуть. Вже скинув зв'язковій опитник :)
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Pavu4ok
Експерт
Експерт

Повідомлення: 673
Прізвище: Пастух

UNREAD_POST ljana » П'ят 21.05.10 12:13

Прошу не сприймати все так буквально...цілком підтримую, що без провтиків нікуди!
ну що чекаємо всіх відповідей :)
Чого не лікують ліки, те виліковує залізо, чого не лікує залізо, те виліковує вогонь
ljana
Початківець
Початківець

Повідомлення: 90
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Двораковська
Курінь: Чорноморські Хвилі

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 12:30

руки вже давно чешуться відписати, але таки це має бути відповідь всього проводу, а не моя особиста.
наразі напишу лише один комент.

ljana написав:нафіга(перепрошую) братися, якщо ти знаєш що ти того не витягнеш???

ljana написав:Прошу не сприймати все так буквально

цікаво як це потрібно сприймати?

доречі головне шо так доволі конструктивно і без наїздів ;)
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 210
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків

UNREAD_POST МзС » П'ят 21.05.10 13:06

Aferisto написав:руки вже давно чешуться відписати, але таки це має бути відповідь всього проводу, а не моя особиста.

Роман відпиши свою особисту думку, ти ж її напишеш від свого ніка, і вона буде сприйматись суто як твоя, а не всього проводу.

Цікаво почути якнайбільше людей долучених до проводу, бо вони бачили організацію СВ зсередини.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 13:11

таки певно не вартує, а то ще з форуму виключать за нецензурні слова :)
думаю що для всіх хто справді хоче почути відповіді на запитання, буде досить офіційної відповіді проводу, котра вже ввечері думаю тут зявиться.

Одне лише хочу сказати: зайвий раз переконався, що Пласт то не благодарна справа. і краще таки казантіпом на СВ приїздити, шашлички жувати і потім жалітися на провід чого він для казантіпу програми розважальної не зробив ніж 4 дні грати собі мозок на СВ і місяць перед тим :thumbsup:
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 21.05.10 13:40

краще таки казантіпом на СВ приїздити, шашлички жувати і потім жалітися на провід чого він для казантіпу програми розважальної не зробив ніж 4 дні грати собі мозок на СВ і місяць перед тим

А це в принципі кожного року повторюється - от тільки люди місцями міняються ;) : одного року на казантіпі і наганяєш, а наступного року в організації і дивуєшся чого на тебе наганяють (це я не про Ромка особисто, а загалом про систему - якщо раптом хтось не до кінця зрозумів)... Замкнуте таке коло виходить.

Як на мене, то вирватись цього кола можна буде тільки тоді, коли всі почнуть поважати працю інших з усім, що з цього витікає...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 13:42

я більше пхатися в організацію не хочу, то думаю моє коло на казантіпі і наїздах замкнеться :eusa_dance:

доречі добре шо ти уточнив що це не про мене, бо я б вже наїжжати почав =)
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST МзС » П'ят 21.05.10 13:49

mykola muzala написав:Як на мене, то вирватись цього кола можна буде тільки тоді, коли всі почнуть поважати працю інших з усім, що з цього витікає...

В питанні СВ я вже був на різних місцях доволі часто, працю інших поважаю на всі 100, бо знаю як це все робиться, і скільки зусиль витрачається, але тим не менше я особисто завжди буду противником того, щоб коли хтось взявся за якусь акцію, то всі довкола мають лише дякувати і співати оди, а давати якісь зауваги чи критикувати - це но-но :eusa_naughty:

Aferisto написав:таки певно не вартує, а то ще з форуму виключать за нецензурні слова

ну тоді якось при зустрічі :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 13:57

МзС написав: я особисто завжди буду противником того, щоб коли хтось взявся за якусь акцію, то всі довкола мають лише дякувати і співати оди, а давати якісь зауваги чи критикувати - це но-но :eusa_naughty:

я також за те :thumbsup:
але наприклад провід св допоміг бідним басарабкам вивезти виряд (причому аж до львова) а они замість того щоб хоча б дякую сказати (не йде мова про ніякі оди) написали негарного листа про те шо тре помагати бідненьким дітям. тому для себе вирішив шо краще бути злим і нікому не помагати, хоча б тоді наєзди будуть справжні =)

МзС написав:ну тоді якось при зустрічі :)

домовилися :thumbsup:
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 21.05.10 14:49

априклад провід св допоміг бідним басарабкам вивезти виряд (причому аж до львова) а они замість того щоб хоча б дякую сказати (не йде мова про ніякі оди) написали негарного листа про те шо тре помагати бідненьким дітям.
а 12-річні юначки були тільки в басарабок? ;) їм також допомогли аж так?
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
mykola muzala
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1524
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 14:51

всім хто звертався - всім допомогли 8)
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST ljana » П'ят 21.05.10 14:51

Aferisto написав:руки вже давно чешуться відписати, але таки це має бути відповідь всього проводу, а не моя особиста.
наразі напишу лише один комент.

ljana написав:нафіга(перепрошую) братися, якщо ти знаєш що ти того не витягнеш???

ljana написав:Прошу не сприймати все так буквально

доречі головне шо так доволі конструктивно і без наїздів ;)

дякую!
я не наїжаю на провід, я висловила свою думку, хочете сприймайте її, хочете ні, це вже ваша справа...я просто хочу почути конкретні відповіді на конкретні запитання...от і вся арифметика...
я знаю що таке організовувати пластовий захід!
Aferisto написав:Одне лише хочу сказати: зайвий раз переконався, що Пласт то не благодарна справа

так це зовсім не благородна, не вдячна справа...це тільки мінінгіт на голову!!!
Чого не лікують ліки, те виліковує залізо, чого не лікує залізо, те виліковує вогонь
ljana
Початківець
Початківець

UNREAD_POST ljana » П'ят 21.05.10 14:57

Aferisto написав:
МзС написав: я особисто завжди буду противником того, щоб коли хтось взявся за якусь акцію, то всі довкола мають лише дякувати і співати оди, а давати якісь зауваги чи критикувати - це но-но :eusa_naughty:

я також за те :thumbsup:
але наприклад провід св допоміг бідним басарабкам вивезти виряд (причому аж до львова) а они замість того щоб хоча б дякую сказати (не йде мова про ніякі оди) написали негарного листа про те шо тре помагати бідненьким дітям. тому для себе вирішив шо краще бути злим і нікому не помагати, хоча б тоді наєзди будуть справжні =)

МзС написав:ну тоді якось при зустрічі :)

домовилися :thumbsup:

от не треба починати, що написали не гарного листа!!!
mykola muzala написав:
априклад провід св допоміг бідним басарабкам вивезти виряд (причому аж до львова) а они замість того щоб хоча б дякую сказати (не йде мова про ніякі оди) написали негарного листа про те шо тре помагати бідненьким дітям.
а 12-річні юначки були тільки в басарабок? ;) їм також допомогли аж так?

от, от!!!
ljana
Початківець
Початківець

UNREAD_POST МзС » П'ят 21.05.10 14:57

Aferisto написав:всім хто звертався - всім допомогли 8)

От тільки про те, що можна звертатись, знали не всі :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 15:10

ljana написав:я не наїжаю на провід, я висловила свою думку...

доречі помітно :eusa_clap:

для всіх!!!
я каюсь в сотвореному. міг би пообіцяти що на наступний рік виправлюся, але маю намір не долучатися більше до тої комедії. кому дуже допік - дзвоніть, якось спробую згладити свої гріхи :eusa_whistle:

П.С. нагадую, що все тут мною написане, моя особиста думка і не варто жодного реченя привязувати до проводу СВ загалом. офіційна позиція проводу, відповіді думаю будуть вже скоро.

є доречі конструкривна пропозиція, яку б можна було обговорити, а не сратися як діти в пісочниці.

Вважаю таки за потрібне сформувати реферантуру Свята весни. Також варто визначити шо робити з землею в Полянах, та шо пластова. Тим питанням не має займатися провід СВ за місяць чи два до акції (маю на увазі освоєння пластової землі).

в кого є якісь конструктивні думки - прошу писати, хто ще досі під враженням емоцій і зареєструвався на форумі тільки щоб "спитати" шось провід СВ чекайте відповіді на ваші питання. :wink:
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST alezhik » П'ят 21.05.10 15:27

Мене непокоїть те, що думка дітлахів є вирішальною в оцінці якості акції, а не дувка осіб, що є відповідальними за них. Не стверджую те, що думки дітлахів враховувати не варто, але вважаю, що пріоритетною мала б бути оцінка звязкових та виховників. Тому чому б для нас не зробити анкетки-опитника про якість СВ?
Гей-га!
alezhik
Дописувач
Дописувач

Повідомлення: 267
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 21.05.10 15:29

думаю то дуже хороша думка.
вартує те питання просто підняти на зробі звязкових. кожен буде мати можливість висловитися. відповідно і провід буде мати можливість врахувати ще більше завваг
Зображення
Aferisto
Дописувач
Дописувач

UNREAD_POST МзС » П'ят 21.05.10 15:32

Ну нарешті ти покаявся, явже думав, ти цього не зробиш ніколи :)

є доречі конструкривна пропозиція, яку б можна було обговорити, а не сратися як діти в пісочниці.

Ось витягнув з свого гугл базу, ми про конструктив одразу по закінченню СВ почали писати :)

Роман Балук - як на мене, то пора задуматись про місце проведення. мова не йде лише про дорогу і доїзд... там в полянах суцільна яма, куди все стікає, при чому між двома великими болотами (це якщо хтось не блукав околицями). погодьтесь, дощ такого масштабу, не призвів би до таких наслідків в місці з іншим "рельєфом"
ну і так, до слова ;)
"Свято весни 2010", або як львівські пластуни боролися з погодою... http://romanbaluk.livejournal.com/19380.html

Василь Венгерак - Заперечу тобі Ромко. В Полянах маємо свою землю . ЇЇ треба використувувати і розвивати..
А того року просто не склалося із погодою, бо півЄвропи залило шо там про Поляни говорити.

Михайло Дяків - та тут не лише погода, дощі на СВ вже лили, але тепер що додалось те, що фермем розорав своє поле, а трактори, які їздили туди розбили на ніц дорогу.

Відмовлятись від Полян не слід, інша річ, що давно вже пора почати облагороджувати нашу території, там засипати щебенем, заливати бетоном і т.п. Гроші завжди на СВ є, а тому замість 3 генератора вартувало би почати вкладати гроші в це "облагородження"

Sashko Swystun - Розвивати, неозначає проводити СВ

Розвивати, це робити її зручнішою. Останній розвиток був при комендантові Накону, який поставив колонку. З того часу її навіть ніхто не забезпечив забетонованою ділянкою.

Роман Балук - о, запахло конструктивом ;)

я, до речі, так трохи карту розглядав... а може якось розробити під'їзд з того іншого боку, там де та капличка...?

markiyan mykytka - Говорилося ж про створення в полянах пластової оселі. То чом не почати роботу над тим, зробити якийсь фонд пластової оселі "Поляни". то ж не мусить бути в близькій перспективі, але на майбутнє, то всеодно використовувати пластову землю на проведення СВ 1 раз в рік як мінімум - не ефективно! І якщо вона (земля) вже наша - то треба це використовувати: пробувати пробивати гроші на рівні села(дозвіл на отримання дерева до будівництва), області (в рамках програм розвитку молоді сім'ї і спорту), або навіть бізнес з певними домовленостями. Я вже не кажу про ресурс Пласту як членів, батьків, плстприяту...

Yurko Hladkyy - На даний час ще ЖОДНОГО розвитку землі Пласту в Полянах не було.
Помпа від Наконечного - вирішення проблеми води комендантом.
Варіанти були: ходити до джерела (ходили), привозити машинами в цистернах (привозили), брати просто з того потічка, що тече нижче теперішньої свердловини (брали).
Након підійшов до вирішення (не розвитку землі) водної проблеми конструктивно і не під одне СВ, а з перспективою можливого розвитку. Якого, повторюю, не було.
Він думав стратегічно і на майбутнє і, що наступники не будуть діяти дріб'язково.
На підтвердження: Як би була чудова суха погода і як завжди безпроблемний доїзд до СВ - ніхто б і не заїкнувся про РОЗВИТОК.
Розвитку нема. Нема навіть ідеї розвитку, яка б була "висіяна" серед пластового загалу і "дозрівала".
Приклад - ремонт на Шептицьких. Вивчайте.- :)
P.S. я не в дискусії

Так думаю ніхто з вищецитованих людей не буде проти викладу їх думок тут :)

Основне, що зараз потрібно зробити - це сформувати проект, якою має бути наша земля там, що ми там хочемо бачити, замовити в якихось геоландшафтдизайнерів розробити все на макетах.

Опісля скласти кошториш тих робіт, і почати їх шукати, спочатку на першочергові речі як дорога, далі на ті, як поки є далеким майбутнім як відновлення озера для проведення якісних морських точок.

Починаємо конструктив :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
МзС
Адміністратор
Адміністратор

UNREAD_POST Swyst » П'ят 21.05.10 15:34

Aferisto написав: . Також варто визначити шо робити з землею в Полянах, та шо пластова. Тим питанням не має займатися провід СВ за місяць чи два до акції

:thumbsup:

Факт, в нас чомусь існує думка, що розвиток оселі, землі тощо це проведення акцій на ній, але за останні кілька років ми тільки засираєм пляц землі. Востаннє якийсь розвиток був при комендантові Накону, який поставив свердловину, з того часу ми не спромоглись навіть зробити бетонної стяжки біля неї

Тут або треба реально думати про інфраструктуру - дорога, вода в перспективі електрика, або ж дати цій галявині відпочити.
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Swyst
Експерт
Експерт

Повідомлення: 1022
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Поперед.Далі

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей