Сторінка 1 з 1

Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POSTДодано: Сер 14.10.09 12:53
Lockys
Шановні пластуни!

А чи є серед вас ті , хто цікавиться реконструкторськими польовими іграми взагалі або іграми по історії України?

Я хотів би запропонувати взяти участь у реконструкторському проекті "Між орлами та півмісяцем" яка відбудеться наступного літа під Києвом:

Україна, рік 1622. Річ Посполита Польська і Литовська переживає свій розквіт. Руське козацтво, досі лише зграя гультяїв, розбійників і заколотників, генієм Петра Сагайдачного стає силою, з якою змушені рахуватися найсильніші держави Європи. Козаки рятують польського королевича під Москвою і дарують короні Смоленщину, Чернігівщину та Новгород-Сіверщину, б'ють турок під Хотином, руйнують найбільші міста Криму, наводять жах на мешканців Константинополя, Трапезунда, Варни, саджають у Києві руського митрополита...
Але славний козацький гетьман Петро Конашевич Сагайдачний вмирає. Тим часом іде найширший наступ на православну віру: ляхи насильно запроваджують Унію, захоплюють або закривають храми, переманюють і перекуповують священників, православних не допускають до урядів тощо. Посилюється закріпачення селянства. Україну спольщують. Одне за одним підіймаються козацькі повстання.
І в котлі цього виру зароджується нова державність…


Всі необхідні пояснення буду розміщувати тут. Чекаю на ваші запитання!

Re: Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POSTДодано: Пон 16.11.09 18:46
Поручик
:lol: Ржав, мало не луснув з вище написаного. М-дя, вибачайте, але з таким знанням історії вам хіба в фентезі гратися, а не історичні події відтворювати. Нє я розумію, що начиталися там Грушевського, чи ще когось з народників і аля-улю. Дорогі мої почитайте спрпавжню серйозну літературу, щоб в першу чергу розібратися, як то воно насправді було і чому саме так було, а не по іншому. Рекомендую авторів - В.Степанков, Б.Черкас, М.Довбищенко, Н.Яковенко, С.Горін, М.Франц, Я.Століцкі, К.Мазур, П.Кулаковський, О.Русина, В.Станіславський, С.Лепявко, В.Брехуненко, Ю.Мицик, С.Плохій. ну і звичайно покопайтеся самі в джерелах, тоді зрозумієте, що і до чого, і які такі ляхи тут по Україні в перш. половині XVII ст. гоцали.... а поки що...

Re: Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POSTДодано: Вів 17.11.09 18:15
Юрко Шелест
Влад людина в фентезі і так грається =) нічого тут романтику накривати всілякими Мициками та Яковенками, якщо хлопцю пощастить, то він про їхнє існування і не дізнається =) і про маєтки Сангушків на Славутчинні теж)))

Re: Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POSTДодано: Нед 31.01.10 19:16
Нечиста сила
Яковенко просто супер ;)

В мене взагалі таке враження, що в нас є якісь 2 історії - одну діти вчать в школі і Ющ, змахнувши сльозу, про неї говорить.
а другу вивчають в універах, і, начебто, всі знають, що вона є, там наприслад про "святенькі" справи Володимира, але "офіційно" і далі продовжується пропагування першої.